Predstavljanje studijskih programa Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje u emisiji Naše jutro na RTV Nikšić

Saradnici u nastavi na Fakultetu za sport i fizičko vaspitanje, dr Pavle Malović i dr Dragan Baćović, gostovali su danas u emisiji Naše jutro na RTV Nikšić. Kao mladi doktoranti koji su u svakodnevnom kontaktu sa studentima, pozvani su da predstave studijske programe koje nudi Fakultet za sport i mogućnostima njihove povezanosti sa zahtjevima tržišta rada. Iznijeli su informacije o broju slobodnih mjesta na studijskim programima, uslovima za upis budućih brucoša, prijemnom ispitu koji čeka kandidate, studentskom životu, mogućnostima raznih mobilnosti...

Kompletan intervju ovih sjajnih mladih saradnika možete pogledati na sledećem linku: https://youtu.be/9jAuH9U8U0U?si=33WGewYLZeqv3NTc