Fakultet za sport i fizičko vaspitanje, 14.11.2019

Antropometrijska mjerenja juniora i kadeta Fudbalskog kluba Radnički u Nišu

FOTO ALBUM

Profesori Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore proširili su svoju naučnu bazu rezultata antropometrijskog mjerenja i mjerenjem fudbalera kadetskog i juniorskog uzrasta FK Radnički, iz Niša, koji je i prošlogodišnji i ovogodišnji učesnik kvalifikacija za Ligu Evrope i polufinalista Kupa UEFA 1982. godine.

Mjerenja su realizovali prof. dr Duško Bjelica sa saradnicima dr Jovanom Gardaševićem i mr Ivanom Vasiljevićem.

"Mjerenja koja se realizuju predstavljaju egzaktne pokazatelje morfološke dijagnostike mladih fudbalera, što je od primarnog značaja za determinisanje trenutnog stanja sportista", saopštio je profesor Bjelica.

Ovim mjerenjima su prisustvovali prof. dr Marko Aleksandrović sa Fakulteta fizičkog vaspitanja Univerziteta u Nišu, kao i treneri Boban Dmitrović i Marko Jezdimirović.

Medijske objave:

Broj posjeta : 696

04.08.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Testirani fudbaleri danilovgradske Iskre - učesnici pretkvalifikacija za ligu Evrope

31.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Kompletna antropometrijska mjerenja fudbalera i fudbalerki Crne Gore, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Slovenije i Sjeverne Makedonije na Univerzitetu Crne Gore seniora, juniora i futsala

29.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Smjernice za polaganje prijemnog ispita za master studije

25.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Raspored ispita za septembarski ispitni rok

22.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Rezultati prijemnog ispita i konačna rang lista kandidata - Fizička kultura i zdravi stilovi života, drugi upisni rok jul, 2020

21.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Rezultati prijemnog ispita (test) i konačna rang lista kandidata - Sportski novinari i treneri drugi upisni rok jul, 2020

18.07.2020

PRIJAVA ISPITA ZA SEPTEMBARSKI ISPITNI ROK

15.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Polaganje prijemnog ispita na Fakultetu za sport i fizičko vaspitanje 21 - 22. jula 2020 godine.

10.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Konačna rang lista i obavještenje o upisu - Fizička kultura i zdravi stilovi života - prvi upisni rok jul 2020. godine

10.07.2020