Fakultet za sport i fizičko vaspitanje, 15.09.2017

Na naučnom kongresu FIEP Europe profesori Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje

Na 12. naučnom kongresu FIEP Europe koji se održava na Univerzitetu u Luksemburgu od 13. do 16. septembra, učestvovali su profesori sa Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore, prof. dr Duško Bjelica, doc. dr Stevo Popović i mr Jovan Gardašević.

Profesori Bjelica i Popović su izlagali svoje radove na temu publikovanja u oblasti fizičkog vaspitanja u Crnoj Gori u proteklom periodu, dok je Gardašević izlagao u okviru sesije 'FIEP-ovi novi lideri'.

Tokom kongresa, održan je i sastanak FIEP-ovih nacionalnih delegata, na kojem je prisustvovao doc. dr Stevo Popović, u svojstvu nacionalnog delegata Crne Gore. Na sastanku su analizirane aktivnosti najstarije svjetske organizacije u oblasti fizičkog vaslitanja u protekloj godini i najavljene dolazeće u predstojećem periodu. Organizatori predstojećih FIEP-ovih kongresa (2018-2021) su najavili događaje koje će organizovati u svojim zemljama, a pored Turske (2018), Španije (2019), Finske (2020), mr Jovan Gardašević je, u svojstvu generalnog menadžera organizacije FIEP-ovog kongresa 2021. godine, najavio ovaj prestižni skup u Crnoj Gori, te istakao da će on biti organizovan u okviru 18. godišnje naučne konferencije Crnogorske sportske akademije i Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore, te ih pozvao na 15. koja se održava naredne godine u aprilu, u Budvi.

04.08.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Testirani fudbaleri danilovgradske Iskre - učesnici pretkvalifikacija za ligu Evrope

31.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Kompletna antropometrijska mjerenja fudbalera i fudbalerki Crne Gore, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Slovenije i Sjeverne Makedonije na Univerzitetu Crne Gore seniora, juniora i futsala

29.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Smjernice za polaganje prijemnog ispita za master studije

25.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Raspored ispita za septembarski ispitni rok

22.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Rezultati prijemnog ispita i konačna rang lista kandidata - Fizička kultura i zdravi stilovi života, drugi upisni rok jul, 2020

21.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Rezultati prijemnog ispita (test) i konačna rang lista kandidata - Sportski novinari i treneri drugi upisni rok jul, 2020

18.07.2020

PRIJAVA ISPITA ZA SEPTEMBARSKI ISPITNI ROK

15.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Polaganje prijemnog ispita na Fakultetu za sport i fizičko vaspitanje 21 - 22. jula 2020 godine.

10.07.2020

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Konačna rang lista i obavještenje o upisu - Fizička kultura i zdravi stilovi života - prvi upisni rok jul 2020. godine

10.07.2020