Studenti Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje kao predstavnici UCG u Turskoj

Delegacija Univerziteta Crne Gore koju će predstavljati studenti sa Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje u Nikšiću, prisustvovaće festivalu sportskih igara pod nazivom “Let friendship wins”, “Peace for Turkey” koji će se održati od 28.04. do 01.05.2017. godine u gradu Canakkale u Turskoj. Manifestacija će biti održana u organizaciji svih turskih federacija za sport. Univerzitetsku delegaciju Crne Gore će predstavljati studenti: Blažo Jabučanin, Danilo Džaković, Neda Vujadinović, Ivan Vuković, Dragan Baćović, Nina Vujadinović, Jadranka Pavićević i Tina Minić, dok će delegaciju predvoditi mr Rajko Milašinović. Festivalu će prisustvovati i dekan Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje, doc.dr Stevo Popović. Osim učešća na festivalu, studenti će prezentovati neku od tradicionalnih crnogorskih sportskih igara.