VAŽNO OBAVJEŠTENJE - Izvodjenje nastave i vježbi u 2 grupe dana 27. 09. 2021.

Shodno preporukama Univerziteta Crne Gore (UCG), nastava na I godini studija treba da se održava UŽIVO. Da bi se dodatno ispoštovale preporuke Instituta za Javno Zdravlje Crne Gore (IJZ), nastava i vježbe iz predmeta Osnovi Računarstva I na studijskom programu Energetika i Automatika u poneđeljak 27. 09. 2021. godine izvodiće se u 2 grupe, i to:

I grupa: Studenti sa PARNIM brojem indexa: Časovi nastave počinju u 08:15 sati u sali 204, a časovi vježbi u 14:15 sati u sali 019,

II grupa: Studenti sa NEPARNIM brojem indexa: Časovi nastave počinju u 09:30 sati u sali 204, a časovi vježbi u istoj sali odmah nakon časova nastave (u 10:45 sati).

Da bi obje grupe studenata imale podjednak tretman, sljedeće sedmice (u poneđeljak 04. 10. 2021. godine) ove dvije grupe će zamijeniti termine održavanja nastave i vježbi i termini će biti naizmjenično mijenjani medju grupama dok god preporuke UCG i mjere IJZ budu na snazi i dok se nastava i vježbe budu izvodile uživo. U cilju potpunog poštovanja preporuka IJZ, studenti su obavezni da nose zaštitne maske tokom izvođenja nastave i vježbi.