Raspored održavanja laboratorijskih vježbi

Laboratorijske vježbe će se održati u petak, 9.12.2022. godine prema priloženom rasporedu u laboratoriji za mjerenja i elektroniku. U prilozima se takođe nalazi i praktikum u kojem su opisane laboratorijske vježbe. Studenti su dužni da se pripreme za vježbe – da znaju teorijsku osnovu laboratorijskih vježbi i da znaju računski uraditi zadatke iz laboratorijskih vježbi.

Praktikum nije potrebno štampati, jer će sav potreban materijal studenti dobiti na vježbama.

Studenti starijih generacija koji se nalaze na spisku, a koji su zadovoljni brojem poena koje su ostvarili prethodne studijske godine na laboratorijskim vježbama (i domaćim zadacima), potrebno je da se jave predmetnoj saradnici na mail ana.j@ucg.ac.me najkasnije do ponedjeljka, 06.12.2022. U mailu je potrebno napisati puno ime i prezime i broj indeksa, kao i jasno izrazati želju da poeni stečeni na laboratorijskim vježbama iz Osnova Računarstva I budu evidentirani sa ovogodišnjom generacijom.