Onlajn sastanak sa predstavnicima Centra za međunarodnu pravnu saradnju iz Haga u okviru projekta ENEMLOS

Na Pravnom fakultetu Univerziteteta Crne Gore održan je onlajn sastanak u okviru projekta ENEMLOS sa predstavnicima Centra za međunarodnu pravnu saradnju iz Haga.

Predstavnici Centra su pokazali interesovanje za saradnju u okviru projekta ENEMLOS u koji je aktivno uključena Komora javnih izvršitelja sa kojom, kao i sa Ministarstvom pravde CG, Centar za međunarodnu pravnu saradnju će realizovati projekat za jačanje, praćenja i kontrole sistema izvršenja u zemljama Yapadnog Balkana, uzimajući za polazište evropske standarde.

Na prvom inicijalnom sastanku su predstavljeni projekti, razmatrane mogućnosti saradnje unutar projekata i dogovorene su sledeće aktivnosti za konkretizaciju buduće saradnje.