Sastanak projektnog tima ENEMLOS

U okviru redovnih aktivnosti, članovi projektnog tima projekta ENEMLOS su 11.10.2022. godine održali sastanak. Sastankom je rukovodila prof. dr Biljana Đuričin a prisustvovali su mu prof.dr Aneta Spaić, prof. dr Vlado Savković, doc. dr Nikola Dožić, doc. dr Velibor Korać i dr Rajka Đoković.

Na sastanku je bilo riječi o tekućim aktivnostima u implementaciji projekta kao i o studijskoj posjeti predstavnika Pravnog fakulteta Univerzitetu Regent u Londonu koja je organizovana od od 26.09. do 30.09.2022.godine. Ovo je bila treća studijska posjeta predviđena projektom nakon studijskih posjeta Pravnom fakultetu u Zagrebu i Fondaciji pravnih klinika u Varšavi. Sumiranje i implementacija iskustava stečenih u toku ovih studijskih posjeta predstavlja bazu za razvijanje pravnih klinika na Pravnom fakultetu Univerziteta Crne Gore gdje je u toku oglas za prijem studenata za rad u pravnim klinikama.