Prof. dr Biljana Đuričin predavala na školi Public and Private Justice u Dubrovniku

Prof. dr Biljana Đuričin predavala na školi <span class="CyrLatIgnore">Public and Private Justice</span> u Dubrovniku

Prof. dr Biljana Đuričin je predavala na prestižnoj školi građanskog procesnog prava i pravnih klinika <span class="CyrLatIgnore">Public and Private Justice</span>  koja se održava  svake godine, od 29. maja do 3. juna, u okviru IUC u Dubrovniku. Na školi  su predavali istaknuti procesualisti iz zemalja EU, zapadnog Balkana Latinske Amerike, Kine, Afrike. Slušaoci su bili studenti pravnih fakulteta četiri univerziteta iz Hrvatske , kao i Pravnog fakulteta u Oslu.

Profesorka Đuričin je predavala na temu: Klinika za medijaciju-iskustva iz Amerike i kako je inkorporirati u pravnu kliniku Pravnog fakulteta UCG.