Posjeta delegacije Univerziteta Regent klinikama Pravnog fakulteta Univerziteta Crne Gore

Delegacija Univerziteta Regent iz Londona, koji je jedan od  akademskih partnera na ENEMLOS projektu, posjetila je klinike Pravnog fakulteta Univerziteta Crne Gore u ponedeljak, 19. juna 2023. godine. Tokom posjete su bio upriličen susret sa upravom Pravnog fakulteta, koordinatorkom projekta, kao i sa predstavnicima neakademskih partnera iz Crne Gore.

Studenti koji su učestvovlali u radu pravnih klinika su upoznali prisutne o radu na klinikama. Istovremeno, predstavnici Univerziteta Regent iz Londona, posjetili su prostorije pravnih klinika na Pravnom fakultetu. Tokom ove posjete razmotrena je dosadašnja saradnja kao i budući pravci zajedničkog rada.