Obavještenje: Prijava ispita za septembarski rok

OBAVJEŠTENJE

PRIJAVA ISPITA ZA SEPTEMBARSKI ISPITNI ROK

Obavještavaju se studenti svih nivoa studija da će se prijava ispita za septembarski ispitni rok za studijsku 2022/23. godinu obaviti 11. jula 2023 godine od 12 do 15h, 12. jula 2023. od 10 do 14h i 17. jula 2023. godine od 10 do 14h, isključivo na šalteru studentske službe.

Studenti su dužni da dostave:

- Čitko popunjen formular za prijavu ispita (dobija se na šalteru ili preuzima sa sajta Pravnog fakulteta)

- Indeks

- Uplatnicu u  iznosu od 5 eura za svaki prijavljeni ispit na broj žiro računa Pravnog fakulteta 510-140-08 ( na uplatnici u rubrici poziv na broj odobrenja navesti jedinstveni studentski kod)

Napomena:

Studenti za septembarski ispitni rok mogu isključivo prijaviti predmete koje su odabrali da slušaju na početku tekuće studijske godine u dozvoljenom obimu do 60 ECTS.