Predlog za odabir teme i mentora studenata druge godine master studija

Obavještavaju se studenti koji su studijske 2023/2024 upisani u drugu godinu (III semestar) master studija, da u skladu sa članom 15 stav 1 Pravila studiranja na master studijama predlažu temu i mentora nakon završetka II semestra, a najkasnije do završetka III semestra.

S tim u vezi studenti druge godine master studija mogu podići formular za odabir teme i mentora u prostoriji studentske službe za master i doktorske studije ili ga preuzeti sa web stranice Pravnog fakulteta.

Nakon što formular bude potpisan od strane studenta i nastavnika koji se predlaže za mentora, isti se dostavlja u prostoriji studentske službe za master i doktorske studije.

Predloge studenata za odabir teme i mentora razmatraće Komisija za master studije Pravnog fakulteta, a nakon toga Vijeće Pravnog fakulteta, u skladu sa članom 15 stav 2 Pravila studiranja na master studijama, kojim je propisano da Vijeće studentu imenuje mentora i komisiju za ocjenu master rada i odobrava predloženu temu