Konačne Rang liste Specijalističkih studija - Upis primljenih kandidata - II UPISNI ROK

UPIS STUDENATA KOJI SU PRIMLJENI  NA POSTDIPLOMSKE SPECIJALISTIČKE STUDIJE U II UPISNOM ROKU OBAVIĆE  SE U PONEDJELJAK, 09. OKTOBRA 2023. GODINE OD 13.30 do 15h NA ŠALTERIMA SLUŽBE ZA STUDENTSKA PITANJA

Studenti su dužni  priložiti:

• INDEKS (prva stranica čitko popunjena)
  • DVIJE FOTOGRAFIJE (jednu zalijepiti u indeksu)
  • PRIJAVNI LIST (jedan primjerak-nabavlja se u knjižari)
  • UPLATNICU na odgovarajući iznos
  • Prijavni list sa listom izbornih predmeta (dobija se na šalteru)

Studenti školarinu mogu da uplate u 6 rata, od kojih se prva uplaćuje prilikom upisa i iznosi minimum jednu šestinu (85 Eura) za studente sa studijskog programa Pravne nauke (krivično pravni smjer), a za studente sa studijskog programa Kriminalističko suprotstavljanje savremenim oblicima kriminaliteta, prva rata iznosi minimum 150€. Uplate se vrše na žiro račun Pravnog fakulteta 510-140-08.

NAPOMENA: Molimo kandidate da striktno poštuju navedene termine upisa