Potpisan Memorandum o saradnji između Pravnog fakulteta i Upravnog suda Crne Gore

U ponedeljak 9. oktobra 2023. godine, u prostorijama sudnice Pravnog fakulteta Univerziteta Crne Gore, potpisan je Memorandum o saradnji između Pravnog fakulteta Univerziteta Crne Gore i Upravnog suda Crne Gore.

Dekanka Pravnog fakulteta Univerziteta Crne Gore prof. dr Aneta Spaić i predsjednik Upravnog suda Crne Gore, Miodrag Pešić potpisali su Memorandum o saradnji. Svečanom potpisivanju memoranduma je prisustvovao i prof. dr Dražen Cerović.

Memorandum je rezultat bilateralnih sastanaka na kojima je odlučeno da postoji prostor za unaprijeđenje saradnje dvije institucije u oblastima upravnog prava.  Memorandum će poslužiti kao okvir za razmjenu iskustava i institucionalnu saradnju, a ima za cilj promovisanje i unapređenje povezanosti izmedu Pravnog fakulteta i Upravnog suda Crne Gore.