Gostovanje adv. Vukmirović Mišić na Poslovnopravnoj klinici

Advokatica Lana Vukmirović Mišić (JPM | Partners) održala je dva gostujuća predavanja studentima druge godine Poslovnog smjera na master studijama, u okviru predmeta Poslovnopravna klinika.

Tema predavanja bile su Mergers and Acquisitions (M&A), koje su najprije obrađene u uvodnom formatu (19. oktobra), a zatim i na primjeru praktične vježbe (27. oktobra).

Pravni fakultet Univerziteta Crne Gore nastoji da, u saradnji sa domaćim i regionalnim praktičarima prava, pruži svojim studentima dodatna znanja iz pojedinih oblasti, kao i sticanje praktičnih vještina koje će ih učiniti konkurentnim na tržištu rada, a višegodišnja saradnja sa advokaticom Vukmirović Mišić se u tome pokazala naročito vrijednom, povodom čega joj upućujemo zahvalnost.