OEBS i Pravni fakultet organizuju simulaciju izbora o prioritetima mladih

<span class="CyrLatIgnore">OEBS </span> i Pravni fakultet organizuju simulaciju izbora o prioritetima mladih

Kroz demokratske konsultacije, dajemo mogućnost studentima na univerzitetu da izraze svoje brige i interese.

Od danas, pa do 24. novembra, Misija OEBS-a u Crnoj Gori i Pravni fakultet održaće simulaciju izbora.

Nastojimo da podstaknemo mlade ljude da glasaju i kažu nam šta su njihovi prioriteti!

Studenti Pravnog fakulteta, Fakulteta političkih nauka i Ekonomskog fakulteta Univerziteta Crne Gore moći će da glasaju lično na fakultetima. Na svakom od fakulteta je dostupna glasačka kutija i glasački listići sa predloženim setom prioriteta, između kojih biraju studenti.

Studenti širom Crne Gore mogu nam reći o svojim prioritetima putem mejla. Pogledajte glasački listić ispod i pišite nam na jahocu@osce.org.

Što više znamo o mladima, bolje ćemo razumjeti njihove potrebe i efikasnije zastupati njihove interese!