Gostujuće predavanje sutkinje Danijele Vukčević na Poslovnopravnoj klinici

Sutkinja Apelacionog suda Crne Gore, Danijela Vukčević, održala je gostujuće predavanje studentima druge godine Poslovnog smjera na master studijama, u okviru predmeta Poslovnopravna klinika.

Tema predavanja je bila ""Tužbe po ZOPD i sudska praksa", a studenti su imali i priliku da učestvuju u diskusiji na ovu temu.

Pravni fakultet Univerziteta Crne Gore nastoji da, u saradnji sa domaćim i regionalnim praktičarima prava, pruži svojim studentima dodatna znanja iz pojedinih oblasti, kao i sticanje praktičnih vještina koje će ih učiniti konkurentnim na tržištu rada, a tome posebno doprinosi i kontinuirana saradnja sa nosiocima sudske vlasti u svim sudskim instancama, među njima i vrijedna saradnja sa sutkinjom Vukčević, na čemu joj iskazujemo posebnu zahvalnost.