Pristup Kluwer law online bazi pravne literature

Pristup <span class="CyrLatIgnore">Kluwer law online</span> bazi pravne literature

Od danas je nastavnicima i studentima Pravnog fakulteta, preko računara u zgradi fakulteta (link: https://kluwerlawonline.com/AllJournals), omogućen pristup KLUWER LAW ONLINE plaftformi - Journals sections, za 16 najprestižnijih časopisa Izdavača KLUWER LAW ONLINE.  U pitanju su renomirani časopisi, s visokim indeksima citiranosti, koji sadrže članke najvećeg kvaliteta iz različitih oblasti prava Evropske unije, međunarodnog javnog i međunarodnog privatnog prava, poslovnog, građanskog i drugih oblasti prava. Iako su glavne ciljne grupe nastavno osoblje i studenti Master studija, pristup je omogućen svim studentima i kompletnom osoblju Pravnog fakulteta. Ukoliko postoji problem u pristupu s pojedinih računara na fakultetu, zainteresovani se mogu obratiti Ivanu Simonoviću, IT tehničaru Pravnog fakulteta, ili profesoru Vladimiru Savkoviću.