Okrugli sto sa dvije panel diskuije:  Ljudska prava i zaštita podataka i Perspektive rodnog balansa u politici i liderstvu

U organizaciji Centra za ljudska prava Pravnog fakulteta, povodom 70 godina od proglašenja Međunarodnog dana ljudskih prava, 10. decembra 1950. godine,  dana 10. decembra 2020. godine, na Pravnom fakultetu Univerziteta Crne Gore,  održaće se  Okrugli sto sa dvije panel diskuije:  *Ljudska prava i zaštita podataka, panelisti su prof. dr Dražen Cerović, Pravni fakultet  i  Biljana Božić, Rukovodilac odsjeka za slobodan pristup informacijama u Agenciji za zaštitu ličnih podataka i slobdan pristup informacijama i  *Perspektive rodnog balansa u politici i liderstvu, panelisti su dr Ljiljana Jovanović, Centar za ljudska prava i Milena Bešić, direktorica Centra za demokratiju i ljudska prava – CEDEM.

Istim povodom, u organizaciji studenata - ELSA, gospođa Evgenia Giakoumopoulou, Šefica  programske kancelarije Savjeta Evrope, održaće na Pravnom fakultetu predavanje pod nazivom: Poštovanje ljudskih prava u Crnoj Gori tokom pandemije COVID -19

Ivan Simonovic is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: 1O. DECEMBAR, MEĐUNARODNI DAN LJUDSKIH PRAVA
Time: Dec 10, 2020 09:30 AM Belgrade, Bratislava, Ljubljana