Stipendije za četiri studenta ETF-a

Direktor Regionalnog vodovoda Crnogorsko primorje Goran Jevrić dodijelio je stipendije za šestoro naboljih studenata Tehničkih fakulteta Univerziteta Crne Gore, od kojih su četvoro sa Elektrotehničkog fakulteta. Stipendije su prvi rezultat Memoranduma o saradnji u obrazovanju koji su krajem septembra potpisali rektorka Univerziteta Crne Gore Radmila Vojvodić i direktor Regionalnog vodovoda Crnogorsko primorje Goran Jevrić.

Studenti ETF-a koji su dobili stipendije su: student četvrte godine Amar Zejnilović, student četvrte godine Aleksandar Boričić, student četvrte godine Slobodan Zeković, i student treće godine Mićo Kontić. Stipendije će biti uplaćivane u deset mjesečnih rata u iznosu od po 200 eura na žiro račun studenata, počev od 1. januara naredne godine.

Više informacija o ovom događaju možete naći ovdje.