Termin popravnog testa i instrukcije za polaganje

Popravni test odrzace se u ponedjeljak, 1. juna 2020., sa pocetkom u 15:15 h.

Test ce se raditi online.

Test se radi na papiru a nakon završetka rada test je potrebno slikati i poslati na mejl adresu elearningucg@gmail.com.

U naslovu mejla treba napisati "OE popravni test" a u tekstu mejl studentovo ime, prezime i broj indeksa.

Potpis studenta treba da bude na svim papirima sa izradom zadataka.

Studenti treba da imaju otvorene ZOOM naloge a ime naloga treba da odgovara studentovom imenu i prezimenu i broju indeksa.

Tokom rada kamera treba da bude uključena kako bi nastavnik mogao da prati rad studenta

Student treba da kod sebe ima indeks kako bi predmetni nastavnik mogao da ga identifikuje.

Link za pristup testu:

Mole se studenti da na vrijeme naprave nalog na bp.ac.me kako ne bi imali problema prilikom registracije.

Predmetni nastavnik ima pravo da ponisti kolokvijum ili ispita studenta usmenim putem ukoliko student ne ispostuje proceduru ili se bude bavio bilo kakvim nedozvoljenim radnjama tokom trajanja testa.