Učešće studenata FLU na Hercegnovskom Strip Festivalu

U okviru programa Hercenovskog Strip Festivala koji se tokom prethodne nedjelje održavao u Podgorici i Herceg Novom, pored panela i radionica organizovan je i Storyboard master class na kojem su učestvovali studenti sa Fakulteta likovnih umjetnosti Cetinje.

Predavači Storyboard master class-a su bili istaknuti stvaraoci strip kulture, međunarodno priznati William Simpson i Borivoje Grbić.

Studenti su imali priliku da se upopznaju sa procesom kreiranja Storyboarda, kao i da se upoznaju sa iskustvima pomenutih stvaraoca na učešću velikih filmskih projekata.

Učešće studenata na ovom dragocjenom festivalu, organizovano je u sklopu predmeta Ilustracija koji vodi doc. dr Zdravko Delibašić i saradnica Ivana Vujošević.