Radovi studenat FLU na RUBIX festivalu

Na ovogodošnjem umjetničkom festivalu RUBIX, koji će se održati u Porto Montenegru u periodu od 28. do 30. jula, pored renomiranih svjetskih izvođača i domaćih umjetnika, biće predstavljeni i radovi studenata sa Fakulteta likovnih umjetnosti.

Na otvorenom prostoru RUBIX kampa, biće predstavljeni radovi studenata realizovani u okviru nastavnog procesa u domenu skulpture, videa i grafičkog dizajna.

Studenti čiji će radovi biti predstavljeni na RUBIX festivalu: Stefan Raičević, Emilija Vrzić, Danel Salinas, Valentina Dronjak, Andrea Braić, Nora Martin Ruiz, Marija Aligrudić, Maja Filipović, Jana Egorova, Azra Mehonjić, Ata Yapar, Milena Mandić, Maša Ratknić, Jasna Samardžić, Edin Ćeranić, Milovan Marić, Radisav Stijović, Ana Ivanović, Valentina Dronjak, Milena Mandić, Monika Vujisić, Teodora Raičević, Anisa Đokić, Esen Pojatić, Ana Radulović, Jovana Vuković, Anastasija Filipović, Vukašin Tanjević i Nikola Vlahović.