Obavještenje o članovima žirija za izbor pobjedničkog rješenja vizuelnog identiteta nacionalnog brenda Crne Gore

U skladu sa pozivnim konkursom studentima Univerziteta Crne Gore, Univerziteta Mediteran i Univerziteta Donja Gorica, za učešće u radnim timovima za izradu predloga vizuelnog identiteta nacionalnog brenda, predloge rješenja vizuelnog identiteta nacionalnog brenda ocjenjivaće žiri u sljedećem sastavu:

1. Armend Milla, Ministarstvo ekonomskog razvoja i turizma – predsjednik;
  2. Marija Čvorović, Ministarstvo ekonomskog razvoja i turizma – sekretarka;
  3. Bojana Mučalica, Program Ujedinjenih nacija za razvoj (UNDP) u Crnoj Gori – članica;
  4. Danilo Medojević, Ministarstvo sporta i mladih – član;
  5. Milena Durutović, Ministarstvo kulture i medija – članica;
  6. Aleksandra Maksimović, Nacionalna turistička organizacija Crne Gore – članica;
  7. Miloš Milošević, nezavisni stručnjak sa tržišta iz oblasti grafičkog dizajna – član;
  8. Nikola Badi Radonjić, nezavisni stručnjak sa tržišta iz oblasti grafičkog dizajna – član;
  9. Jadranka Simonović, nezavisni stručnjak sa tržišta iz oblasti grafičkog dizajna – članica.

Imajući u vidu značaj uključivanja javnosti u predmetni proces, jedan od glasova u žiriju uzeće i šira javnost, putem postupka javnog glasanja, koje će biti organizovano na način i pod uslovima određenim Poslovnikom o radu žirija.

Poslovnik o radu žirija dostupan je u prilogu ove objave.