Fakultet likovnih umjetnosti, 27.12.2018

Na svečanoj sjednici Senata nagrađeni profesori i studenti FLU

Na svečanoj sjednici Senata koja je održana u utorak, 26.12.2018. godine, Rektor Univerzitata Crne Gore prof dr Danilo Nikolić je uručio nagrade za doprinos u razvoju naučno-istraživačkog rada i umjetničkog rada, priznanja za doprinose razvoju naučno-istraživačkog, umjetničkog i stručnog rada na organizacionim jedinicama Univerziteta Crne Gore i nagrade najboljim studentima u protekloj godini.

Nagradu za doprinose u umjetničkom istraživačkom radu na Univerzitetu Crne Gore dobio je prodekan za međunarodnu saradnju , doc mr Marko Marković, dok je prof Milivoju Baboviću dodijeljeno Priznjanje za doprinose razvoju umjetničkog i stručnog rada. Nagrada za najboljeg studenta na Fakultetu likovnih umjetnosti, pripala je studentkinji završne godine Lani Bulatović sa Studijskog programa Grafički dizajn.

Čestitamo!