Agro dizajn - Crnogorska kultura hrane

U utorak 17. decembra 2019. godine u 12h u Ministarstvu kulture na Cetinju biće održana prezentacija projekta “Agro-dizajn – crnogorska kultura hrane” koji u okviru projekta “Kreativna Crna Gora: Identitet, imidž, promocija 2017–2020” zajednički realizuju Ministarstvo kulture Crne Gore i Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvoja u saradnji sa Fakultetom likovnih umjetnosti Univerziteta Crne Gore.

Prezentacija učešća Fakultet likovnih umjetnosti Cetinje u projektu “Agro-dizajn – crnogorska kultura hrane”
Prezentacija koncepta brenda “Tea From ME” koji su realizovali studenti Fakulteta likovnih umjetnosti Cetinje: Lana Bulatović, Ana Mitrović, Jovana Mrvaljević i Anđela Mrvošević, pod mentorstvom prof. mr Ane Matić i doc. mr Adela Zejnilović