AMR GLOBAL ADVISORS raspisuje OGLAS ZA OBAVLJANJE RADNE PRAKSE

Koja pozicija? Grafički dizajner/ka
Koliko osoba? 2
Gdje? Podgorica
Koliko dugo traje praksa? Od 01. jula do 28. avgusta 2020. godine Koje je radno vrijeme? Radnim danima od 09.00h do 15.00h

Da li su pokriveni troškovi ishrane i prevoza? Da, u mjesečnom iznosu od 100,00 EUR Kome je namijenjena praksa? Studentima druge i treće (završne) godine
Da li je bitan prosjek? Nije. Svu su pozvani da apliciraju.
Koji su uslovi za apliciranje? Elementarno poznavanje rada u Adobe Illustrator i Adobe Photoshop programima.

Oglas je otvoren od 08. do 21. juna.

Zainteresovani studenti su dužni da na email info@amradvisory.com pošalju:

• -  CV na engleskom jeziku

• -  Testni zadatak: kreirati objavu za društvene mreže koja predstavlja prezentaciju

usluga kompanije AMR Global Advisors. Vizualizaciju je potrebno prilagoditi Instagram i Facebook objavi, kao i objavi za Instagram i Facebook story. Na sajtuhttps://amradvisory.com/about-us/ možete preuzeti vektorski logo kompanije.

• -  Portfolio radova, ukoliko ga student/kinja posjeduje.
    Kandidati koji budu zadovoljavali uslove biće kontaktirani do 26. juna 2020. godine.