Nastava 2020/21

Nastava iz predmeta Digitalna obrada slike biće organizovana u virtuelnom prostoru putem platforme ZOOM od utorka u 8.15.

Topic: Digitalna obrada slike

Passcode: 6S9CqN

Studenti su dužni da na prvi čas dođu sa spremljenim lekcijama 1 i 2 na osnovu ppt prezentacija (dostupne na sajtu) i knjige (dostupne u biblioteci).

Od treće nedjelje nastave svake nedjeje biće potrebno da se spremi po jedna ppt prezentacija unaprijed.

Nastava se drži preko zoom-a u vidu konsultacija i traje oko jedan sat. Nastavnik može da propita studente i na osnovu toga formira bodove za taj termin ili se može zadati set zadataka svakom studentu individualno. Studenti brane urađeno u predviđenom i dogovorenom terminu pred predmetnim asistentom ponovo u virtualnom domenu preko aplikacije zoom.

Studenti treba da asistentu Nikoli Bulatoviću nbulatovic@ucg.ac.me dostave spisak e-mail-ova. Objava linka za vježbe biće naknadno.

Planiramo da radimo 10 nedjelja a da nakon toga imamo jedan termin za popravku jedne od vježbi. U januarsko-febriuarskom roku moći će se popravljati takođe po jedna od vježbi.

PREDMETNI NASTAVNIK