Drugi kolokvijum

Drugi kolokvijum održaće se u ponedjeljak, 17.5.2021. sa početkom u 17:00 časova. Kolokvijum će se raditi online, preko ETF-OL platforme. Za izradu kolokvijuma potrebni su računar i smartphone uređaj sa aktivnom zadnjom kamerom i internet konekcijom. Pored toga, pripremite i 5-6 listova papira, indeks i hemijsku olovku. Kolokvijum neće trajati duže od 2 sata. Obezbijedite da kolokvijum radite izolovano od ostalih studenata.

Ako bilo šta od navedenog ne možete obezbijediti, ili ako nijeste imali dobro iskustvo u on-line izradi domaćih zadataka, kolokvijum možete raditi na fakultetu u računarskoj sali L2 (isti datum, vrijeme i način izrade kolokvijuma). U tom slučaju obavezno se javite e-mailom predmetnom saradniku Stefanu Vujoviću (stefanv@ucg.ac.me) najkasnije do nedjelje 16.5.2021. u 22:00.

Predmetni nastavnik,
Prof. dr Miloš Daković