Informacija o kolokvijumu

Poštovane studentkinje i studenti,

Kolokvijum iz predmeta Engleski jezik struke/ Engleski jezik III održaće se u petak 22.12.2023. sa početkom u 17: 30 časova za grupu 1 i 18:15 časova za grupu 2. Raspored studenata po grupama i salama u kojima će se polagati kolokvijum nalazi se na stranici predmeta na Mudlu. Studenti treba da budu ispred sale 10 minuta prije naznačenog vremena početka kolokvijuma i sa sobom da imaju validan ID dokument (lična karta, validan indeks i sl.).

Podsjećamo sve da su u obavezi da se pridržavaju datog rasporeda te pravila polaganja kolokvijuma za ovaj predmet koja su predočena na prvom predavanju u semestru, a od tada su i u pismenoj formi dostupna na stranici predmeta na Mudlu. Podstičemo sve da još jednom pažljivo pročitaju pomenuti dokument.

Želimo vam uspješnu pripremu i testiranje!