Obavještenje- Odjeljenje Bijelo Polje, kolokvijumi 12. april

Kolokvijumi iz predmeta Upravno pravo, Notarsko pravo i Međunarodno pravo ljudskih prava održaće se 12. aprila sa početkom u 10h. Studenti koji polažu više od jednog predmeta imaće na raspolaganju dodatnih 30 min vremena za izradu kolokvijuma.

Konsultativna nastava iz predmeta Međunarodno pravo ljudskih prava održaće se u utorak, 22. 02. 2022. godine, sa početkom u 17 časova, posredstvom DL platforme (dl.ucg.ac.me) na kojoj će, u okviru predmeta, biti omogućen pristup BigBlueButton onlajn konferenciji. Studenti DL platformi pristupaju uz pomoć svojih @edu.ucg.ac.me naloga.

Konsultativna nastava će i ubuduće biti organizovana onlajn putem, preko DL platforme, u terminima predviđenim rasporedom.