Doktorski rad/Pavle Malović /Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

UNIVERZITET CRNE GORE

FAKULTET ZA SPORT I FIZIČKO VASPITANJE

OBAVJEŠTAVA

javnost da će kandidat mr Pavle Malović javno braniti doktorsku disertaciju pod nazivom: „Uticaj materijalnog statusa domaćinstava i stepena obrazovanja roditelja na uhranjenost adolescenata u Crnoj Gori “ pred komisijom u sastavu:

1. dr Jovica Petković, Fakultet za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore
  2. dr Duško Bjelica, Fakultet za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore
  3. dr Kosta Goranović, Fakultet za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore
  4. dr Danilo Bojanić, Fakultet za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore
  5. dr Amel Mekić, Fakultet za sport i tjelesni odgoj Univerziteta u Sarajevu

Odbrana će se održati  dana 05.04.2024. godine sa početkom u 12:00 časova, na Fakultetu za sport i fizičko vaspitanje u Nikšiću.