Gradjansko procesno-Bijelo Polje

Obavjestavaju se studenti da će se provjera znanja online umjesto 29.04 obaviti 27.04.2020 sa početkom u 17 casova. Do ove zamjene je došlo jer su se poklopili terminima drugim predmetom. Napominjem da predmetni nastavnik u maju ima popravni iz Bijelog Polja, kolokvijum i popravni na specijalističkim i kolokvijum ii popravni na Gradjanskom procesnom u Podgorici. Sve navedene predispitne obaveze shodno odluci Senata moraju biti u vrijeme nastave ovih predmeta do 21 maja. Kao sto vidite svi termini su već zauzeti. Kao nastavnik moram voditi računao o studentima i na drugim predmetima.

Stoga se još jednom pozivaju studenti da obavijeste nastavnika da li žele da polažu u navedenom terminu. Ukoliko im to ne odgovara, predispitne obaveze će se odložiti dok se za to ne steknu uslovi na fakultetu.

Studenti koji su na spisku da se odmah jave na mail djuricin@t-com.me

Kajevic, Jasarevic, Rudić, Vojinovic,Živković,Isovic, Lutovac i Tomovic

Onima koji danas slave Uskrs, čestitam i zelim ugodan dan.