Lazar Nikitović

saradnik u nastavi | Pomorski fakultet Kotor

Lazar Nikitović je rođen 04.12.1994. godine u Cetinju, Crna Gora. Osnovnu školu “Štampar Makarije” završio je u Podgorici nakon čega upisuje gimnaziju “Slobodan Škerović” takođe u Podgorici.Nakon završene srednje škole, 2013. godine upisuje se na Elektrotehnički fakultet u Podgorici na odsjeku Energetika i Automatika. Osnovne studije završava 2016. godine. Iste godine upisuje se na specijalističke studije na smjeru Industrijska elektrotehnika koje završava 2017. godine, odbranivši...

Jedinica Program Tip Sem. Predmet P x GP V x GV L x GL

Izabrane publikacije

Godina Kategorija Autori Naslov Izvor
2018SCOPUS
Martin Ćalasan, Lazar Nikitović, Milena DjukanovićInfluence of Additional Rotor Resistance and Reactance on the Induction Machine Speed at Field Weakening Operation for Electrical Vehicle ApplicationSpringer Lecture Notes in Networks and Systems - Advanced Technologies, Systems, and Applications III

Obavjestenja iz nastave