Info sesija Vis Moot organizacije Pravnog fakulteta 23. septembra

Poštovane koleginice i kolege studenti,

Vis Moot organizacija Pravnog fakulteta Univerziteta Crne Gore vas poziva na info sesiju povodom raspisanog Konkursa za nove članove Vis Moot UCG tima za 2021/2022, koji će se takmičiti na 29. Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot 2022.

Info sesija će se održati 23.9.2021. godine, u sali V Pravnog fakulteta, sa početkom u 17h.
Svi zainteresovani studenti su dobrodošli, bilo da su već podnijeli prijavu, razmišljaju o tome ili žele da čuju više o Vis Moot takmičenju.

Podsjećamo da je Konkurs još uvijek u toku i da se prijave mogu podnijeti do 30. septembra, a svi studenti koji žele biti dio tima, prijave mogu slati na mail vismoot.montenegro@gmail.com

O detaljima Konkursa, više na https://www.ucg.ac.me/objava/blog/1263/objava/120538-konkurs-za-nove-clanove-vis-moot-ucg-tima-za-2021-22