Udruženje mladih sa hendikepom Crne Gore (UMHCG) - ŠKOLA LJUDSKIH PRAVA OSI (Budvi, od 9 - 12. MARTA 2020)

Udruženje mladih sa hendikepom Crne Gore (UMHCG) u okviru projekta Karavan ljudskih prava OSI_ organizuje ŠKOLU LJUDSKIH PRAVA OSI. Ovo je samo jedna od aktivnosti koju realizujemo u okviru pomenutog projekta
koji je finansijski podržan od strane MINISTARSTVA ZA LJUDSKA I MANJINSKA PRAVA.
Škola se organizuje u Budvi, u periodu od 9 - 12. MARTA 2020, a namijenjena je studentima završnih godina društvenih nauka, bez obzira na to da li imaju invaliditet ili ne, kao i mladima s invaliditetom koji
su aktivisti u organizacijama osoba s invaliditetom.

Link Javnog poziva s detaljnijim informacijama o Školi: https://bit.ly/39bpNxx

Svi zainteresovani kandidati mogu se prijaviti dostavljanjem motivacionog pisma i biografije najkasnije do 3. MARTA 2020. na mejl adresu umhcg2001@gmail.com s naznakom Prijava za Školu ljudskih prava OSI.