RASPORED POLAGANJA ISPITA U JUNSKOM ISPITNOM ROKU STUDIJSKE 2019/2020. godine
RASPOREDPOLAGANJA ISPITA U JUNSKOMISPITNOM ROKU STUDIJSKE 2019/2020.godine
I GODINA
r.br. |
PREDMET
|
I ROK |
II ROK /popravni/ |
1. |
ANALITIČKO CRTANJE II |
10.06. u 12h |
23.06. u 12h |
2. |
SLIKARSTVO II |
26.06. u 12h |
09.07. u 10:00h |
3. |
GRAFIKA II |
12.06. u 10h |
30.06. u 12h |
4. |
OSNOVI LIKOVNE TEHNOLOGIJE II |
16.06. u 10h TEST 24.06. u 10h ISPIT |
29.06.u 12 h TEST 06.07.u 10 ISPIT |
5. |
LIKOVNA ANATOMIJA II |
18.06. u 11h |
01.07. u 11h |
6. |
OSNOVI LIKOVNIH ELEMENATA
|
26.06 u 11h |
09.07. u 11:00h |
7. |
ISTORIJA UMJETNOSTI II |
17.06 u 9h |
30.06. u 9h |
8. |
ENGLESKI JEZIK II |
15.06. u 9h |
29.06. u 9h |
9. |
VAJARSKA TEHNOLOGIJA II |
16.06. u 9:30h |
08.07. u 9,30h |
10. |
MODELOVANJE II |
16.06. u 10h |
/ |
11. |
TIPOGRAFIJA |
18.06. u 10h |
16.07. u 10h |
12. |
UVOD U ILUSTRACIJU |
16.06. u 12h |
07.07. u 12h |
13. |
APLIKATIVNI GRAF.SOFTER II |
11.06. u 10h |
01.07. u 10h |
II GODINA
r.br. |
PREDMET
|
I ROK |
II ROK /popravni/ |
1. |
CRTANJE II |
18.06. u 13:30h |
01.07. u 13:30h |
2. |
ISTORIJA UMJETNOSTI IV |
17.06. u 11h |
30.06. u 11h |
3. |
OSNOVI FOTOGRAFIJE II |
22.06. u 10h |
09.07. u 10h |
4. |
VEČERNJI AKT |
10.06. u 10h |
23.06. u 10h |
5. |
VAJARSTVO II |
16.06. u 10:30h |
08.07.10,30h |
6. |
SKULPTURA U MATER.II |
16.06. u 11h |
08.07.u 11h |
7. |
ENGLESKI JEZIK IV |
15.06. u14:30h |
29.06. u 14:30h |
8. |
SLIKARSTVO IV |
25.06. u 10h |
10.07. u 10.00h |
9. |
GRAFIKA IV |
12.06. u 11:30h |
30.06. u 10h |
10. |
INTERMEDIJALNA ISTRAŽ.II |
23.06. u 12h seminarske radove poslati do 20.06. na email; markm@t-com.me |
09.07. u 12:00h |
11. |
IZBORNI SLIKARSKI ATELJE II |
25.06. u 12h |
10.07. i 11:00h |
12. |
IZBORNI GRAFIČKI ATELJE II |
12.06. u 11:30h |
30.06. u 10h |
13. |
GRAF.OBLIKOVANJE KNJIGE |
16.06. u10h |
07.07. u 10h |
14. |
GRAF.KOMUNIKACIJE II |
18.06. u 13h |
16.07. u 11:30h |
15. |
ILUSTRACIJA |
16.06. u 14h |
07.07. u 14h |
III GODINA
r.br. |
PREDMET
|
I ISPITNI ROK |
II ISPITNI ROK /popravni/ |
|
INTERMEDIJALNA UMJETNOST |
17.06. u 12h |
30.06.u 12 |
|
SLIKARSTVO VI |
23.06. u 10h |
07.07.u 13h |
|
SAVREMENA UMJETNOST |
19.06. u 11h |
03.07. u 11h |
|
PORTFOLIO |
17.06. u 12:30h |
30.06. u 12:30h |
|
TEORIJA I ESTETIKA MEDIJA |
10.06. u 15h |
08.07. u 15h |
|
CRTANJE IV |
18.06. u 11h |
01.07. u 11h |
|
VIDEO |
12.06. u 12h |
02.07.u 11h |
|
KONZERVACIJA |
16.06. u 12h TEST 24.06. u 12h ISPIT |
29.06.u 10h TEST 06.07.u 12 h ISPIT |
|
ZAVRŠNI RAD (ZA SP SLUKARSTVO) |
/ |
17.07. u 10h |
|
PROPUSNA I RAVNA ŠTAMPA |
18.06. u 10h |
07.07.u 10 h |
|
SKULPTURA U MATERIJALU IV |
16.06. u 11h |
08.07. u 10h |
|
UNIKATNO OBLIKOVANJE |
16.06. u 11:30h |
08.07. u 11h |
|
VAJARSTVO IV |
16.06. u 12h |
08.07. u 11h |
|
ZAVRŠNI RAD (ZA SP VAJARSTVO) |
/ |
17.07. u 10h |
|
GRAFIČKE KOMUNIKACIJE IV |
17.06. u 13h |
|
|
ILUSTRACIJA I KNJIGA II |
16.06. u 13h |
07.07. u 13h |
|
TIPOGRAFIJA I PISMO |
17.06. u 10h |
16.07. u 13h |
|
ISTORIJA CG I YU FILMA II |
24.06.u 12,30h |
9.07.u 12,30h |
|
ZAVRŠNI RAD (ZA SP GRAFIČKI DIZAJN) |
/ |
17.07. u 10h |
POSTDIPLOMSKE SPECIJALISTIČKE STUDIJE
r.br. |
PREDMET
|
I ROK |
II ROK /popravni/ |
1. |
INTERMEDIJI IV |
23.06. u 11h |
|
2. |
METODIKA LIKOVNOG VASPITANJA II |
16.06. u 13h |
8.07.u 13h |
3. |
TEORIJA I POETIKE SAVREMENE UMJETNOSTI II |
22.06. u 11h |
06.07. u 11h |
4. |
KONZERVACIJA IV |
16.06. u 12h TEST 24.06. u 12h ISPIT |
29.06.u 10h TEST 06.07.u 12 h ISPIT |
5. |
PORTFOLIO II |
17.06. u 14h |
30.06. u 14h |
6. |
SLIKANJE SA CRTANJEM II |
10.06. u 11h |
23.06. u 11h |
7. |
SLIKANJE VIII |
10.06. u 12h |
23.06. u 12h |
8. |
GRAFIKA VI kod prof.A. Burić |
15.06. u 10h |
09.07.u 10 h |
9. |
GRAFIKA SA CRTENJEM kod prof.A.Burić |
15.06. u 10:30h |
09.07.u 10,30 h |
10. |
INTERDISCIPLINARNA GRAFIKA II kod prof.A.Burić |
15.06. u 11h |
09.07.u 11 h |
11. |
INTERDISCIPLINARNA GRAFIKA II kod V:Bošković |
18.06. u 11h |
07.07.u 10 h |
12. |
GRAFIKA SA CRTANJEM kod prof.V.Bošković
|
18.06. u 11:30h |
07.07.u 10 h |
13. |
GRAFIKA VIII kod V:Bošković
|
18.06. u 12h |
07.07.u 10 h |
14. |
INTERMEDIJALNA SKULPTURA II
|
16.06. u 12:30 |
08.07.u 11,30h |
15. |
SKULPTURA U KAMENU II |
16.06. u 13h |
08.07.u 11,30h |
16. |
MODELOVANJE SA CRTANJEM II
|
16.06. u 13:30 |
08.07.u 12h |
17. |
SKULPTURA U TERAKOTI I POLIESTERU II |
16.06. u 14h |
08.07.u 12h |
18. |
INTERAKTIVNI DIZAJN IV |
18.06. u 14:30h |
16.07. u 15h |
19. |
ILUSTRACIJA VI
|
19.06. u 11:30h |
10.07. u 10h |
20. |
RAZUMIJEVANJE POTROŠAČA |
17.06. u 10h |
07.07. u 10h |
21. |
GRAFIČKO OBLIKOVANJE KNJIGE IV |
19.06. u 11h |
10.07. u 11h |
22. |
GRAFIČKE KOMUNIKACIJE VI |
18.06. u 10h |
16.07. u 10h |
23. |
PRIMIJENJENA FOTOGRAFIJA II |
22.06. u 11:30h |
09.07. u 11:30h |
24. |
ISTORIJA I TEORIJA DIZAJNA II |
17.06. u 10h |
16.07. u 10h |
25. |
SLIKANJE VIII za SPGD |
26.06. u 13h |
/ |
POSTDIPLOMSKE MAGISTARSKE STUDIJE
r.br. |
PREDMET
|
I ROK |
II ROK /popravni/ |
1. |
MENADŽMENT U KULTURI II |
23.06.u 11,30h |
01.07.u 11,30h |
2. |
CRTANJE VIIIA |
18.06. u 11h |
01.07. u 12h |
3. |
TEORIJA I POETIKE SAVREMENE UMJETNOSTI IV |
22.06. u 11h |
01.07. u 11h |
4. |
FILOZOFIJA UMJETNOSTI IV |
/ |
|
5. |
GRAFIČKE KOMUNIKACIJE |
17.06. u 11:30h |
16.07. u 15h |
6. |
FOTOGRAFIJA |
22.06. u 12h |
09.07. u 12h |