Prof. dr Zoranu Milanoviću uručena Zlatna plaketa Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje UCG

FOTO GALERIJA

Danas je u pres centru SC Čair u Nišu uručena Zlatna plaketa profesoru fudbala, prof. dr Zoranu Milanoviću.

Istu su mu uručili predstavnici Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore, prof. dr Duško Bjelica, dr Jovan Gardašević i mr Ivan Vasiljević, koji sa ciljem antropometrijskih mjerenja klubova saveznog ranga sa teritorije Niša i nastupaju u evropskim takmičenjima.

Inače, prof. dr Zorani Milanović je jedan od najperspektivnijih mladih naučnika sa prostora bivše Jugoslavije, a plaketa je bila namijenjena da mu se uruči povodom dana Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje u Nikšiću, 5. juna, ali kako profesor iz Niša nije u mogucnosti da bude prisutan na svečanosti povodom proslave Dana fakulteta, ista mu je uručena u pres centru SC Čair u Nišu.