Profesorica Biljana Đuričin održala gostujuće predavanje na Pravnom fakultetu u Zagrebu

Profesorica Biljana +Đuričin je održala gostujuće predavanje na Pravnom fakultetu u Zagrebu. Predavanje je bilo na temu Medijacija u Crnoj Gori na engleskom jeziku za Erasmus i hrvatske studente master studija na času kod prof. dr Alana Uzelaca.

Pravni fakultet Univerziteta u  Zagrebu je Partner u ENEMLOS projektu Pravnog fakulteta UCG. Delegacija Pravnog Fakulteta u čijem sastavu su dekanka prof. dr Aneta Spaić, prof. dr Vladimir Savković, Prof. Dr Dražen Cerović  i koordinatora projekta profesorica Đuričin će prisustvovati drugom sastanku MB projekta ENEMLOS koji organizuje Pravni fakultet u Zagrebu.