Uplata posljednje rate školarine za ljetnji semestar studijske 2021/2022. godine

Obavještavaju se studenti Fakulteta likovnih umjetnosti da posljednja rata školarine za ljetnji semestar studijske 2021/2022.  godine mora biti izmirena najkasnije do 27. maja. 2022. godine.

Studenti su obavezni dostaviti dokaz o uplati u kancelariju studentske službe u terminu od 10:00h-12:00h časova ili na e-mail adresu: dijanap@ucg.ac.me . Broj žiro-računa FLU 510-2171-26.

Studenti koji ne ispoštuju obaveze iz ovog saopštenja neće imati pravo polaganja  zavšnih ispita iz ljetnjeg semestra studijske 2021/2022. godine, koje su prijavili na početku studijske godine.

Svu odgovornost za nepostupanje po ovom obavještenju snose isključivo studenti.

Napomena: Prilikom uplate školarine, kao poziv na broj uplate obavezno unijeti JSK: JEDINSTVENI KOD STUDENTA, nivo studija i broj indeksa.

FLU CETINJE