Infromacija o ispitu u avgustovsko-septembarskom roku

Poštovani studenti,

Kao što je i zakazano, ispit iz predmeta Engleski jezik struke će se održati u ponedjeljak 30.8.2021. sa početkom u 15 časova u sali 1 i 2. Studenti ulaze prozivkom i pokazivanjem validnog dokumenta. Studenti koji nisu uredno prijavili ispit, i ne nalaze se na spisku iz Studentske službe, nemaju pravo polaganja ispita. Pismeni dio (kolokvijum) traje 40 minuta i počinje u zakazanom terminu. Izlaskom na popravni kolokvijum poništavaju se poeni osvojeni na kolokvijumu u toku semestra. Po završetku pismenog dijela, održaće se usmeni dio ispita za studente koji žele da polažu. Detaljnija uputstva za polaganje pismenog i usmenog dijela ispita nalaze se na sajtu predmeta na Mudlu. Pravila za polaganje ispita predočena su na prvom času u toku semestra.

Želimo vam uspješan ispitni rok.