Nagrade za studente klavirskog odsjeka na II Međunarodnom takmičenju u Tivtu

Na nedavno održanom II Međunarodnom pijanističkom takmičenju  u Tivtu  studenti Muzičke akademije, sa klavirskog odsjeka  nastupili su u disciplinama SOLO KLAVIR i KOREPETICIJA. Na ovom takmičenju, koje po svojim visokim zahtjevima u obje discipline već postaje prepoznatljivo u regionu, okupio je mlade pijaniste kako iz Crne Gore tako i iz okolnih zemalja.

I na ovom takmičenju studenti Muzičke akademije su pokazali zavidan nivo pijanističkog umijeća koje im je upisalo nove nagrade u njihove umjetničke biografije, a njihovim profesorima-mentorima priznanje za uložen rad i trud.

U disciplini SOLO KLAVIR studentkinja II godine Sofija Jović, iz klase red. prof. Bojana Martinovića, dobitnica je II nagrade dok su u disciplini KOREPETICIJA studenti I godine, Sara Dimitrijević i Demir Zengin, klasa red.prof.Oleksija Molčanova, dobitnici I nagrade.

Čestititke studentima i njihovim mentorima.