Najbolji studenti Muzičke akademije sa Cetinja na KotorArtu

KotorArt Don Brankovi dani muzike, u okviru programskog segmenta KotorArt talenti, organizuje koncert najboljih studenata Muzičke akademije sa Cetinja. Koncert će se održati u utorak, 18. jula u Crkvi sv. Duha u Kotoru sa početkom u 21:00 sat.

Na koncertu nastupaju Ivana Dendić, violina (klasa profesora Vujadina Krivokapića), Vuk Kuč, truba (klasa profesora Nikole Mijajlovića), Marija Sinđić, flauta (klasa profesorke Marije Đurđević Ilić), Sofia Jović, klavir (klasa profesora Bojana Martinovića), Martina Kovačević, trombon (klasa profesora Aleksandra Benčića), kao i Joko Mićković, harmonika (klasa profesora Predraga Jankovića), uz klavirsku saradnju profesora Olekseja Molčanova.

Ulaz na koncert je besplatan.

Glavni sponzor serijala KotorArt talenti, partner i dugogodišnji prijatelj festivala je agencija za luksuzne nekretnine sothebysrealty.me