Gostujuća predavanja prof. dr Gregory Pozniaka, University of Opole

OBAVJEŠTAVAJU SE SVI STUDENTI I PREDAVAČI DA ĆE DANA 03. I 04.  OKTOBRA U PROSTORIJAMA MUZIČKE AKADEMIJE (SALA) BITI ODRŽANA PREDAVANJA PROFESORA  GRZEGORY  POZNIAKA (POLJSKA) KOJI DOLAZI U OKVIRU ERASMUS RAZMJENE UNIVERZITETA CRNE GORE I UNIVERZITETA OPOLE.

PREDAVANJA ĆE BITI ODRŽANA PO SLJEDEĆEM RASPOREDU:

SRIJEDA, 3. OKTOBAR

Od 09,30-11,00h                               - Crkveni muzički obrazovni sistem u Poljskoj

Od 15,00-16,30h                               - Istorijski razvoj orgulja u pokrajini Silesija (Poljska)

ČETVRTAK, 4. OKTOBAR

Od 11,00-11,30h                               - Poljska savremena   muzika za orgulje

Od 14,00-15,30h                               - Poljska horska muzika kroz vrijeme

U nastavku se nalazi obavještenje koji su studenti  OBAVEZNI da prisustvuju ovim predavanjima (ko ne prisustvuje predavanjima neće dobiti poene za prisustvo na sljedećim predmetima):

1. Crkveni muzički obrazovni sistem u Poljskoj – studenti koji slušaju Metodiku OMO, Metodiku duvačkih instrumenata, Metodiku klavira, Metodologiju naučnog rada (sve godine)
  2. Istorijski razvoj orgulja u pokrajini Silesija (Poljska) – studenti koji slušaju  Istorijski razvoj instrumenata (sve godine)
  3. Poljska savremena muzika za orgulje – studenti koji slušaju Klavir i Harmoniku
  4. Poljska horska muzika kroz vrijeme – studenti koji slušaju predmet Hor  (sve godine)