Pomorski fakultet Kotor kontinuirano radi na unapređenju uslova studiranja studenata sa invaliditetom

Prodekanica za razvoj i inovacije na Pomorskom fakultetu Kotor prof. dr Tatijana Dlabač bila je gost emisije "Svjetlost zvuka", koja se emituje na talasima Radio Kotora. Ovom prilikom, slušaoce je informisala o aktivnostima koje se sprovode na Pomorskom fakultetu Kotor radi unapređenja uslova studiranja osoba sa invaliditetom. Takođe, bilo je  riječi i o raznim projektnim aktivnostima koje se realizuju na Univerzitetu Crne Gore, a vezane su za osobe sa invaliditetom.

Snimak gostovanja dostupan je na linku: