Gostujuće predavanje i prezentacija litvanske Pomorske akademije Lithuanian Maritime Academy (LMA)

Po osnovu ERASMUS + programa razmjene akademskog osoblja između Pomorskog fakultet Kotor UCG i Pomorske akademije iz Litvanije dana 21. 06. 2021. sa početkom u 12 časova u amfiteatru Fakulteta održaće se gostujuće predavanje i prezentacija navedene partnerske institucije. Gost predavač je Doc. dr. Eduardas Spiriajevas, nastavnik iz oblasti Transportna geografija.  Akademsko i neakademsko osoblje, kao i studenti Pomorskog fakulteta Kotor se pozivaju da prisustvuju navedenom događaju u cilju razvoja dugoročnih odnosa međunarodne saradnje i mobilnosti.

Za sve kontakte, možete se obratiti na adresu naše kancelarije na PFK-u. Konatkt osoba Doc. dr Senka Šekularac Ivošević, email: saradnja.pfk@ucg.ac.me