Dodatni kovid rok – septembar 2021

Obaviještavaju se studenti Pomorskog fakulteta Kotor da će se dodatni kovid rok za studente koji zbog obolijevanja od korona virusa ili samoizolacije nisu bili u mogućnosti da pristupe ispitima u redovnom septembarskom roku, da će se dodatni ispitni kovid rok organizovati od 27. do 29. septembra 2021. godine.

Studenti su dužni da referentima u studenstkoj službi dostave rješenje o samoizolaciji ili pozitivan nalaz testa lično do 22. septembra 2021. godine ili putem mejlova tnada@ucg.ac.me ili jtarle@ucg.ac.me. Ukoliko se studenti obraćaju mejlom, potrebno je navesti ime i prezime, kontakt (imejl i broj telelefona), broj indeksa i navesti predmete koje prijavljuju.

Raspored polaganja ispita za dodatni kovid rok biće pravovremeno oglašen na sajtu Pomorskog fakulteta Kotor.

Prodekan za nastavu