Pomorski fakultet Kotor

Svečana dodjela diploma

Danas je na dan Međunarodnog dana studenata i u susretu  63. godine postojanja i rada Pomorskog fakulteta Kotor upriličena svečana dodjela diploma prvoj generaciji studenata  koji su završili reakreditovane akademske studije , generacija 2019/20 godine.  Studente je pozdravila dr Zorica Đurović, a potom su  studentima dodijelile diplome prodekanica za nastavu prof. dr Milena Dževerdanović Pejović i prodekanica za razvoj i inovacije prof. dr Tatijana Dlabač.

Koristimo priliku da još jednom čestitamo našim studentima u nadi da će im diploma otvoriti mnoge puteve na ličnom i profesionalnom planu. Pozdravljamo i studente koji su već zaplovili na nekom od brodova svjetske flote kao i one koji su svoju karijeru započeli na kopnu, u marinama i drugim kompanijama, institucijama ili agencijama vezanim za pomorstvo. Raduje nas činjenica što je jedan broj studenata već postao dio kolektiva Pomorskog fakulteta Kotor.  Drage kolege, u  nadi da ćemo buduće uspjehe slaviti u svečanijim okolnostima, još jednom vam čestitamo ovaj radostan dan!

Galerija fotografija

Broj posjeta : 84

Ne propustite nijednu važnu vijest, pretplatite se na vijesti Akademski forum.