Ekipa Gradske televizije u posjeti Pomorskom fakultetu Kotor

Pomorski fakultet Kotor UCG imao je zadovoljstvo da ugosti ekipu Gradske televizije iz Podgorice. Reporterka Dubravka Perović tom prilikom razgovarala je sa studentima Ivanom Aleksićem i Petrom Musturom, kao i sa dekanom Fakulteta, prof. dr Špirom Ivoševićem. Posebna pažnja tom prilikom posvećena je praktičnim obukama na simulatorima, o čemu su nešto više govorili mr Igor Stanovčić i mr Miroslav Vukičević.  Predstavljene su prednosti ove visokoškolske ustanove posvećene obrazovanju i obukama pomoraca, kao i novine u vezi sa predstojećim aktivnostima poput ljetnje škole nautičkog turizma i početak master programa na engleskom jeziku.

Reportaža o Fakultetu prikazana je u okviru emisije Vikend na Gradskoj koja je emitovana u subotu, 22. januara 2022. godine. Još jednom se zahvaljujemo ekipi Gradske televizije, a snimak reportaže o Pomorskom fakultetu Kotor možete pogledati na sledećem linku: