Poruka dekana prof. dr Špira Ivoševića budućim studentima Pomorskog fakulteta Kotor

Uvijek se radujemo novim snagama i novoj energiji u našoj zajednici, te vam s toga najprije čestitam na mudrom odabiru da se dalje razvijate u intelektualnom i profesionalnom smislu i da sarađujemo u okviru naše i globalne akademske zajednice. Ukoliko će vaš odabir biti vezan za more i pomorsku industriju, ako želite da plovite kao oficir neke svjetske flote ili radite u nekoj od pomorskih agencija, kompanija, popularnih marina ili luka, s posebnim zadovoljstvom i toplom preporukom pozivam vas na Pomorski fakultet Kotor Univerziteta Crne Gore. Sve informacije u vezi sa upisom, mogućnostima i prednostima Pomorskog fakulteta Kotor kao jedinog državnog fakulteta ovoga tipa i nosioca svih potrebnih međunarodno-priznatih sertifikata za obrazovanje i obuku pomoraca, možete naći na https://www.ucg.ac.me/objava/blog/1271/objava/136949-upis-2022-23 . Uz brojne informacije i najave promocija Fakulteta, na istom sajtu naći ćete i brojne zanimljivosti u vezi sa aktivnostima Fakulteta i naših studenata. Takođe, za sve zainteresovane, vrata Fakulteta su uvijek otvorena.

Dobrodošli!

Prof. dr Špiro Ivošević